Współpraca

Co łączy jajko i kurę z wiedzą, edukacją i biznesem? Ta pozornie abstrakcyjna zagadka zawiera w sobie głębszą myśl – czy biznes można robić bez wiedzy, czy edukacji? Przypadek może sprawić, że raz albo drugi się uda, ale trwałego biznesu nie zbudujemy bez zaprzęgnięcia zasobów wiedzowych opartych na solidnej edukacji.

To właśnie cyrkulacja i wzajemne oddziaływanie wartościowej edukacji i adekwatnej wiedzy czyni biznes efektywnym. Jako spoiwo oferuję kapitał kompetencji z zakresu Relacyjności-Sieciowania-Negocjacji.

LEADERSHIP

Niezależnie od tego czy jesteś "self-made man", przywódcą obranym, czy wskazanym to nadal powinien przyświecać Ci jasny, klarowny cel i nie powinno to być zapatrzenie się w lustro a transformacja zorientowana na pozytywny wzrost.

ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE

Porozmawiajmy o zarządzaniu strategicznym, w tym o procesie budowania strategii, eksploracji szans rozwojowych, ekspansji wokół rdzenia, strategii wzrostu przez innowacje, czy o projektowaniu strategii negocjacyjnych.

BIZNES MIĘDZYNARODOWY

Rozważasz biznes międzynarodowy? Świetnie - wykorzystajmy sieć kontaktów i wiedzę by dokonać ekspansji międzynarodowej. Niezbędny może się przy tym okazać coaching kompetencji międzykulturowych, czy wsparcie w międzynarodowych negocjacjach.

ROZWÓJ

Niczym szale na wadze Rozwój zyskuje na skuteczności gdy komponentowi specjalistycznej wiedzy towarzyszy gotowy do elastycznego użycia zasób kompetencji miękkich wspierający atrybuty przywódcy, technik negocjacyjnych i rozwiązywania konfliktów.

Dr. Kozlowski has taught at HELBUS Helsinki School of Business the topic of Business Negotiations. In this capacity he was one of the most liked and best rated professors by our students. In addition to teaching with us he has helped us significantly in our efforts to develop our international recognition.

For these reasons I can warmly recommend Dr. Kozlowski for any academic or managerial position you might have.

– HELBUS Helsinki School of Business, Kari Jaaskelainen, President

Artur Kozłowski jest osobą odznaczającą się wysokim wyczuciem biznesowym. Jest menadżerem, który potrafi z wielką klasą zarządzać projektami z bardzo wielu dziedzin jak: edukacja, tworzenie struktur biznesowych czy współpraca międzysektorowa. Jest fachowcem godnym polecenia.

– Studio 102, Tomek Smorgowicz, CEO

Urząd Miejski w Gdańsku ma przyjemność udzielenia doktorowi Arturowi Kozłowskiemu referencji profesjonalnego partnera w obszarze prowadzonych szkoleń dla Urzędu Miasta w Gdańsku (…) Sprawdził się jako solidny partner, dzięki czemu uzyskał u nas bardzo dobrą opinię, która pozwala polecić go jako sprawdzonego partnera, realizującego ciekawe oraz wartościowe szkolenia z zakresu komunikacji społecznej.

– Zastępca Prezydenta Miasta Gdańska, Marcin Szpak